تبلیغات
پرواز ققنوس در مسیر زندگی - جهاد اسلامی باپدر ، پسر و برادر مسلمان!
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
جهاد اسلامی باپدر ، پسر و برادر مسلمان!
نوشته شده در یکشنبه 20 دی 1394
ساعت : 02:32 ب.ظ
نویسنده : موسی خان صدر افضلی

نویسنده : موسی خان صدر افضلی.

جهاد اسلامی باپدر ، پسر و برادر مسلمان!

بیائید اینک فصل ویرانی از راه رسیده.

باپدران ، پسران و برادران خویش خدا حافظی کنید.

دیگر آنان را نخواهید دید.

سلاحهای خویش را به شانه های تان ببندید.

اینک فصل ویرانی و تباهی رسیده.

دروازه های مکاتیب و مدارس را ببندید.

دیگر بازار فروش ابزار علوم شکست خورده.

قلمها و کتابهای داشته ی خویش را در ذباله دانی های تان دفن کنید.

حقوق بشر و د موکراسی واقعی در چهره ی جهاد با برادر مسلمانت خوابیده است.

کشاورزی ، کاسبی و......... دیگر تأمین کننده ی مخارج شما نیست.

جای همه را قاچاق ابزار و آلات قتاله ی بنی بشر گرفته .

دیگر شغل های تان را طلاق بگویید.

اینک فابریکه های تولیدی انواع گلوله و قاچاق بران سلاحهای مرغوب از راه رسیده و سخت در سدد جلب و جذب کار گران و مشتریان با قیمت خیلی ارزان و بهای کم (قتل پدر) بر آمده اند.

بیائید سلاحهای خارجی را بکار گیرید.

این سلاحها هدیه ی خارجیان است.

آنان به آینده ی شمامی اندیشند.

آنان شمارا دوست میدارند.

کافی است برادرت را به جرم بی گناهی اش گلوله باران کنی.

کافی است پسرت را به قربانگاه نسل آدمی قربانی کنی.

کافی است خانه ی پدرت را باخاک یگسان کنی.

کافی است تمام اموال و دارائی بهترین دوستت را به چپاوول بگیری.

کافی است همسایه ات را به پاک ترین مکان ( مسجد ) به گلوله ببندی.

این ایده ی کشورهای متمدن و مترقی است .

اگر میخواهی متمدن باشی و ترقی کنی برادرت را به ( دار ) بیاویز ، آنان نیز از تو پشتیبانی خواهند کرد.

به تمام بی خبران احوال دهید که نشانه ی تمدن در کشور ما نمایان شده.

این فرصت را از دست ندهید شاید فردا نتوانید پدران تانرا کشت.

شاید اگر دیر بجنبید برادران تان از شماپیشی گیرند و در پی قتل تان بر آمده و سینه های تان را نشانه گیرند.

بیائید اینک فصل آدم کشی فرا رسیده.

درختان جهالت و کینه و تفرقه و حسد ورزی و آدم کشی بار ور شده.

نان های تان در جبهه ی برادر کشی آماده و همه به استقبال تان به نشانه ی احترام دست به سینه های شان گرفته اند و به پیش پای تان کرنش خواهند کرد.

فصل ویرانی دنیا و آبادی آخرت تان ( دنیا بهشت کافران و جهنم مسلمانان است ) (1) بشرط کشتن پسرت از راه رسیده.

از این به بعد کمک های متعدد خارجیان به کشور ما سرازیر خواهد شد.

انواع سلاحهای مدرن بامرمی های خیلی مخرب و کشنده برای کشتن پسران مان که کافر شده اند.

جبهه های جهاد برعلیه برادران مسلمانان دیروز اماغریبه و کافران امروز مقاوم و شکست نا پذیر خواهد شد.

از این به بعد پولهای خارجی با جدید ترین بسته هایش برای ریختن خون برادرم به کشور خواهد رسید.

بیائید بجنگیم و برادران مان را بکشیم تقویه ی جبهه های مان بدوش خارجی ها اند.

بیائید آتش بست ها را شدید تر کنیم هرگیز مرمی های ما تمام نخواهدشد ، کشورهای متمدن و خییر و بشر دوست هستند.

آنان من و تورا خیلی دوست دارند و تمام امکانات ما را فراهم میکنند.

بیائید......بیائید..............و بیائید................................

آری !

             با پا درمیان گذاشتن فصل ویرانی و امواج خطرناگ نسل کوشی داخلی از هر طرف کشور ، تفنگ و تفنگ سالاری در تمام مناطق افغانستان ، مردم سراسر افغانستان را به تباهی کشاند. که این فصل جدید قشر گیری و خشکه مقدسی که بااستفاده از جهل عامه ی مردم و دسیسه ی خارجیان و عملی کردن مزدوران بد فرجام خارجی ها نقشه های آنان را وبا استفاده از دین و عنعنات دینی ، هر جبهه به پوست دین در آمده و مردم بی گناه بلکه برادر را بابرادر و پدر را با پسر بنام حکم جهاد مقدس اسلامی بجان همدیگر انداخته و شاخه ی عمرشان را قطع کردند و اسم نحس اش را (انقلاب داخلی یا جهاد اسلامی ) گذاشتند که تابه حال به نام ( انقلاب داخلی ) مسمی است.

آری !

آنزمان سراسر افغانستان چهره ی زشت و خشین اش را به مردم اش نشان داد و دیگر تاختم این غائیله مردم سراسر افغانستان چهره ی خوش و زیبای قبلی او را که مردم را بادسته گلهای معرفت بسوی معارف می خواند ، ندیدند و دیگر معارف نه تنهاکه مردم را استقبال نکرد بلکه آنان را از دروازه ی خویش بیرون رانده و خود دروازه اش ازپشت محکم ببست.

 یکی را به دیار غم انگیز هجرت و غربت به کشورهای همسایه و مجاور پرتاب کرد و دیگری را به دهن کلاشنیکوف بسته و به دیار باقی سوق داد وآنانی که ازاین دو قافله ی خطیر جاه ماندند دیگر ( روان ، جسم ، تن و جان سالم ) نداشتند که به زندگی خویش ادامه دهند و اسم معلولین و معیوبین را به خود گرفتند.

مردم بجای قلم و ارزش بکار گیری قلم و به جای رفتن به مدرسه و مکتب و روی آوردن به معارف و ارزش والای علم و تمدن و ترقی و پیشرفت و خودسازی و تکامل ، به تفنگ و تفنگ سالاری فکرمیکردند و لقمه های نان شان را ازقدرت دهن و میل تفنگ های شان می خواستند و همه فکر و ذکر و منطقش تفنگ بود و هردم خواب (صندوق های مملو از مرمی ) را می دیدند. تاباضربه ی وحشی او پدر یا برادری مسلمان اش را به جرم بی گناهی اش بکشد و باسرمایه گذاری های هنگفت به جای خرید و فروش کتاب و قلم و ابزار تعلیمی به خرید و فروش سلاح های مختلف برای قطع نسل آدمی و خاموشی چراغ های نیمه سوز مردم افغان مشغول بودند وریختن خون آدمی را وجیبه ی روزانه ی خویش قرارداده و آنرا جزء وظیفه ی اسلامی شان می شمردند.

عامه ی مردم بی خبر از همه دسائیس کشنده ، لحاف بی خبری را چنان بر سر کشیده بودند که جزء از اعضاء بدن شان به حساب می آمد و اگر کسی به بر گرفتن این لایه ی خطرناگ بر می خواست ناچار باید قسمتی از بدنش را نیز بر می داشت.

پدران ، پسران را و پسران ، پدران را هر گیز نمی شناختند. گویا اصلا همدیگر را ندیده اند ، رابطه ی جبهه گیری وحزب بازی مهم تر و مقدم تر بر رابطه ی گرم کانون خانواده و رابطه ب پدری و پسری شده و هیچ کس پدر و برادر نداشت. بلکه آن جبهه ی میان خالی برای همه (هم پدربود وهم پسربود وهم برادر).

عده ی که خود را در زمره ی نخبه گان می دیدند ، با استفاده از اسلام و دین و ابزار اسلامی و دینی ( چپن و عمامه ی اسلامی و دینی ) ، هرکدام برای خودش جبهه ی تشکیل داده و نان خود را از خون مردم ( پدر ، پسر و برادر) خودش تهیه میکردند و عامه ی مردم بی خبر از همه شیطنت بازی های آنان زیر چپن آنان برادر در مقابل برادرش اسلحه گرفته و پدر هردم خون پسرش را سر میکشید. به قول معروف عامیانه که به ( کرکر رمه ) (2) روان بودند و از تشکیل جبهه و گرفتن سلاح بر دوش شان فقط کشتن پدر یا برادر را آموخته و وظیفه ی روزانه اش را حمل صندوق های مرمی کشنده به جبهه های برادر کشی قرار داده بودند. دیگر انگشتان دست شان با قلم بیگانه شده بود و توان گرفتن این ابزار مقدس معرفت را نداشت بلکه به جای آن به ناخن ها چگونه کشیدن ماشه ی کلاشنیکوف و شلیک مرمی های کشنده و گلوله های بی رحم به سینه ی برادر یا پدر آموزش داده می شد. دیگر هیچ رابطه ی بین شان احترام نداشت.

اینک عروسک بد اقبال انقلاب یا جهاد اسلامی داخلی لباس عروسی اش را به تن کرده و خود را با آخرین مدل روز و با بالا ترین ابزار آراییشی مزین کرده و در مقابل چشمان نیمه باز و نیمه بسته ی قبائیل دوران جاهلیت عرب به نمایش گذاشته بود.

این عروسک نو ظهور ، خطرناک ترین تولید کننده ی روحیه ی برادر کشی و تقویت کننده و پر رنگ کننده ی جبهه ی پدر کشی و برش دهنده ی آله ی قتاله ی پسر کشی بود زیرا از پوست دین لباس پوشیده و از عمامه ی اسلامی چادری بسر داشت و منابر و مساجد مردم را که تا دیروز متعلق به پاک ترین ذات و خالیق هستی و مکان عبادت ذات مقدس الهی بود و جای راز و نیاز و استغار ، این مکان مقدس را مرکز و تخت عروسی اش انتخاب کرده و خون آدمی را شرط عروسی کرده بود.

رهبران سر شناس و افراد که مردم را به ریسمان جهل بسته و سر ریسمان آنان را محکم به دستان شان بسته بودند ، سخت شفته ی جمال این عروسک شده و هردم خواب رفتن به حجله ی عروسی این عروسک بد قدوم را می دیدند.

اما چون به نکاح در آوردن این عروسک رقاص که نخبه گان را دل ربای کرده بود بجز با قتل عام کردن مردم بی گناه و بی خبر و کشیدن آنان به بازار قصابی و نسل کوشی آدمی امکان نداشت لذا ریسمان بدست داشته ی خویش را به میلهای تفنگ بسته و با پرتاب گلوله بسوی خویشاوندان و اقوام و پدران و پسران و برادران مسلمان خودش ، بسوی خویش میکشاندند.

عامه ی مردم که آرزوی به نکاح در آوردن این عروسک دل ربا را نداشتند و میدانستند که این ایده و آرزو خیال بیش نخواهد بود و به آنان نخواهد رسید لذا تمام آرمان شان پیروی کامل از دستورات رهبران شان و رسیدن به یک مقام لسانی پیش آنان بود ، تمام توجه شان را به اطاعت بی چون و چرا  از آنان مبذول داشته و سعادت و خوشبختی دنیوی و رستگاری اخروی را در گیروی پیروی از دستورات آنان میدانستند که با استفاده از آیات طراوت بخش کلام الهی هر صبح و شام و هر لحظه حکم قتل برادر یا پدرش را صادر میکردند و به آنان ذکر کلمات همچون : ( الله اکبر، یاالله ، یامحمد ، یاعلی و زهرا و حسن و حسین و.......... ) (3) در هنگام شلیک گلوله به سوی پدر یابرادرش را تعلیم میدادند.

پدر از پسر و برادر از برادر در این مسابقه ی کشور شمول برای بدست آوردن مدال قهرمانی ، به میدان آمده  وبا استفاده از هر راه ممکن از همدیگر پیشی میگرفتند و حاضر بودند که هرکه در این مسابقه ی بی سابقه که تا هنوز نظیر آن در تاریخ نیامده بود و هر گیز نخواهد آمد ، سد راهش شود ، با ضربه ی میله و گلوله ی کلاشنیکوف بر دارند و هیچ باکی هم نداشتند. چون میکوشیدند که مبادا عروسک خیالش را پدر یا برادر یا پسرش صاحب شود و مسئله را مسئله ی ناموسی و جنگ را جنگ دفاع از ناموس شان می دانستند.

این عروسک خوش نما و زیبا اندام و خوش رو که ( لیلی ) مجنون های اسلحه بدوشان ساکنان مناطق مختلف افغانستان شده و عشق یوسف و ذلیخا و عاطفه ی یعقوب یوسف را به فراموشی سپرده بود ، اسم زیبایش ( جهادمقدس ) بود.

این عروسک گمراه و اغفال گر با ایده ی باطل و نابود کننده اش که بی شک و تردید از جهل جماعت منشأ گرفته بود ، حتی در فضای زیستی زنان و مادران نیز سم پاشی کرده و آنان را همچون افعی خطرناک به زهر کشنده اش مسموم کرده و چنان اثر زهرآگین خویش را در وجود آنان گذاشته بود که هیچ " پاد زهر " یا ( انتی زهر ) نمی توانست آنرا خنثی کند.

مادران پیر و کهن سال که از فرط سالخورده گی و پیری خواب در چشمانش نمی آمد ، تابه صبح به عبادت و نماز شب ، به گوش پسر جوان مغرورش لالایی قتل پدرش را میخواند.

زنان جوان و نوعروسهای تازه وارد به خانه ی شوهرش ، قتل برادرش را شرط هم خوابی شان کرده بودند و برای چرب کردن میله ی تفنگ اش بهترین روغن حیوانی را از دهان کودکان و نوزادان شکم به پشت چسپیده اش گرفته و آن را دو دسته تقدیم پسر یا شوهرش میکردند تا سینه ی برادران و پدران مسلمانش را بشکافند.

صبح ها وقت رفتن پسرش به جبهه ی پدر کوشی این مادر پیر و سالخورده با قد کمان و رخسار پژمرده اش ( قرآن اسلامی ) را به دروازه ی خانه اش بالای سر پسرش گرفته و برای موفقیت اش دعا میکرد و سپس جام آبی را به نشانه ی دعا از پشت سرش روی زمین ریخت و او را بنام ( جهاداسلامی ) به جبهه ی جنگ و قتلگاه  و کشتارگاه ، برای قتل پدرش می فرستاد.

این کشت و کشتارهای که نام جهاد را به خود گرفته بود به قول ( هیتلر ): « طاعون بزرگ و کشنده ی بود که در زیر ماسک تقوای و پر هیزگاری در قالب موجودات انسان نماها » (4) در جامعه ی انسانی و اسلامی افغانستان در آنزمان شیوع پیدا کرده بود.

والسلام

موسی خان صدر افضلی

کابل ، 20/12/1391 خورشیدی.

 

پی نوشت ها:

(1)    مقوله ای معروف متولیان اموردینی.

(2)    مثل معروف عامیانه .

(3)    شعارهای که درجنگ داخلی افغانستان درهنگام شلیک مرمی بریگدیگرمی گفتند.

(4)   قول معروف هیتلر درکتاب "نبردمن" .

 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید
 با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و در بهتر شدن كیفیت مطالب این سایت مازا یاری کنید...........ممنون از لطف شما (مدیر وب سایت).
Foot Complaints سه شنبه 17 مرداد 1396 10:48 ق.ظ
Ahaa, its good discussion regarding this article at this place at this weblog, I have
read all that, so now me also commenting at this place.
How do you strengthen your Achilles tendon? شنبه 14 مرداد 1396 12:13 ق.ظ
I have been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
It's pretty worth enough for me. In my opinion, if all web owners and
bloggers made good content as you did, the web will be much
more useful than ever before.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر